Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací. Rozumím Pro správné fungování webu si zapněte javascript.

Golfové hodinky

Unikátní golfové hodinky PRIM v limitované edici

banner img 2

Už je čas na golf?

Když v únoru 1971 astronaut Alan Shepard vystoupil z modulu Apollo 14 na měsíční povrch, vytáhl provizorní 6-iron, který propašoval na palubu a odpálil dva míčky. Stal se tak prvním člověkem, který hrál golf mimo naší planetu. A právě tento moment byl inspirací ke vzniku limitované edice 100 kusů hodinek PRIM HOLE IN ONE. Černočerný ciferník pod safírovým sklíčkem pokrývají letící míčky vyvedené luminiscenční barvou a za nimi se táhne reliéfní stopa. Pouzdro o průměru 40 mm, víko i korunka jsou vyrobeny z ušlechtilé nerez oceli stejně jako spona pásku z hovězí kůže. Skrz průhledné dýnko lze vidět zlacený dekorovaný strojek.

Prim Manufacture 1949

Pro Elton bylo vždy inspirativní pracovat s designovými ateliéry a architekty, a tak ani v případě nové stokusové edice Hole in One neudělal výjimku. V kooperaci se společností World Golf Marketing oslovil studio Aufeer Design a připravil nové pojetí hodinek vycházející svou strukturou ze základní řady Linea 40. Nově však využívá DLC povrchové tvrzení zajišťující temný vzhled. Do hávu temnoty je zahalen i číselník posetý luminiscencí potaženými motivy létajících míčků vytvářejících reliéfní stopu (tento výjev má být odkazem na Alana Sheparda, velitele americké mise Apollo 14, který na povrchu Měsíce odpálil před padesáti lety dva golfové míčky). Na číselníku nechybí ani jméno modelu s arabskou číslicí, tedy „Hole in 1“. Pod ním pak pracuje 3Hz mechanický kalibr 98.00 vyráběný v novoměstském závodě osazený vláskem PE4000 dodávaným společností Precision Engineering (sesterskou společností manufaktury H. Moser & Cie.).

Golfové hodinky

Modelová řada: Spartak L.E. 100 ks
Strojek: PRIM kalibr 98.00 strojek rhodiovaný
Průměr pouzdra bez korunky: 39.7 mm
Délka pouzdra přes nožky: 49 mm
Rozteč nožek: 20 mm
Materiál pouzdra: nerezová ocel 316L
Povrchová úprava: broušené s DLC
Korunka: nerezová s DLC
Sklo: safírové konvexní
Číselník: černý, design Aufer s lumi body
Ručky: minutová a hodinová dle návrhu šedá bez Lumi, vteřinová žlutá s Lumi
Víko: prosklené závitové bez drážek s DLC a grafikou laser
Náramek: řemínek z hovězí kůže, černý perforovaný
Balení: malá černá krabička s potiskem
Vodotěsnost: 5 ATM

Partneři

Elton Hodinářská
Aufeer Design
World Golf Marketing

Kontakt

World golf marketing a.s.
V luhu 754/18, Praha 4

Pavel Suchánek
pavel.suchanek@pws.cz

IČ: 014 55 818
DIČ: CZ 014 55 818